صفحه اصليتماس بامانقشه سايتنسخه موبایل
  
  
 
 
    RSS2.0
چاپ   

نحوه جستجوی موثر در روزنامه رسمی

امتیاز کاربران به نحوه جستجوی موثر در روزنامه رسمی
5از5 از مجموع 12 رای ثبت شده
امتیاز شما:
در صورتیکه می خواهید با جستجوی روزنامه رسمی از عدم ثبت برند یا همان نام تجاری خود مطمئن شوید، بهتر است کار را به یک متخصص در این حوزه واگذار نمایید. زیرا حتی اگر نامی که شما در سامانه های اینترنتی جستجو می کنید، یافت نشود ممکن است درخواست ثبت آن رد شود. مشابهت های عینی، آوایی، شکلی و عرفی باعث می شوند برند یا نام تجاری مورد درخواست شما، ثبت نشود. جستجوی مشابهت ها فقط از طریق تجربه و آگاهی کافی از نحوه بازبینی درخواست ثبت ارسال شده به سازمان ثبت اسناد، ممکن خواهد بود. پیشنهاد می کنیم از این لینک جهت استعلام برند خود استفاده نمایید: استعلام برند
شما می توانید با استفاده از پیوند زیر به آرشیو روزنامه رسمی دسترسی یافته و نام مورد نظر خود را جستجو نمایید. نحوه جستجوی موثر در تصویر زیر آورده شده است. دقت کنید که باید جستجو را در 10 سال گذشته تکرار کنید. ضمناً انجام این جستجو به معنی عدم دریافت اخطار و یا رد اظهارنامه نخواهد بود، زیرا مشابهت های آوایی و سایر موارد قانونی، جستجو نخواهد شد و تا زمانیکه اظهارنامه تقاضای ثبت علامت تسلیم سازمان نشود، از پذیرش یا رد آن نمی توان اطمینان حاصل نمود.

 


 

 

 

 تصاوير
 نظرات
(1394/05/13)
هاديران هانيران
(1394/05/13)
با سلام ؛ لطفا جهت استعلام نام برند به آدرس e.RESAco.ir مراجعه و پس از تکمیل فرم اطلاعات درخواست کننده علامت در فرم دوم نام های خود را ارسال فرمایید.
شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.
تشخیص دهنده ربات:
    RSS2.0
سازمان ثبت اسناد و املاك كشور
ثبت برند

مرکز صدورگواهینامه های ایزو ISO9001:2008 و ...

ایران کد ( کد ملی کالا و خدمات ) و بارکد بین المللی GS1

رفع نقص ثبت علامت تجاری و رفع اخطار اداری ثبت علامت و نام تجاری
رفع نقص و اخطار اداری علامت

طراحی لوگو
طراحی لوگو

ثبت شرکت

راهنماي ثبت نام در سامانه علائم تجاری و مدارك مورد نياز

استعلام علامت تجاری
استعلام برند

   پيگيري درخواست خدمات